Stříbro, 24 kusů, 6 vidliček - československý punc, hmotnost: 334,7 g, ryzost 800/1000;
6 lžiček - československý punc, hmotnost: 80,7 g, ryzost 800/1000; 6 lžic - československý punc, hmotnost: 308,85 g, ryzost 800/1000, 6 nožů - československý punc, hmotnost: 497,08 g, ryzost 800/1000.
Pozn.: Mírně poškozeno.