MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mědirytina, 24x21 cm. Rám, sklo.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
signováno nečitelně
28641. Johann Christian Wilhelm, Jeho Milost tajný rada saský
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
1 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 400 Kč
limit (14.03.2019 19:23:10)
766
1 300 Kč
264
1 200 Kč
limit (14.03.2019 19:23:04)
766
1 100 Kč
264
1 000 Kč
limit (14.03.2019 19:22:58)
766
900 Kč
264
800 Kč
limit (14.03.2019 9:16:23)
766
700 Kč
1089