..

53272. Koberec - Turecko, 1. pol. 20. století

popis: Velikost 146x100 cm.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:20:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (09.12.2020 21:15:15) 4847