MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Velikost 135x203 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
303878. Koberec - Írán, 1. pol. 20. století
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 800 Kč
2704
2 700 Kč
4352
2 600 Kč
2704
2 500 Kč
4352
2 400 Kč
limit (04.03.2020 20:14:21)
2704
2 300 Kč
4352
2 200 Kč
limit (04.03.2020 20:14:12)
2704
2 100 Kč
4352
2 000 Kč
limit (04.03.2020 20:14:04)
2704
1 900 Kč
4352
1 800 Kč
limit (04.03.2020 20:11:58)
2704
1 700 Kč
4352
1 600 Kč
2704
1 500 Kč
4352
1 400 Kč
2704
1 300 Kč
6749
1 200 Kč
3211
1 100 Kč
766
1 000 Kč
457
900 Kč
766
800 Kč
2994
700 Kč
444
600 Kč
457
500 Kč
3979