. - Koberec - Írán, 1. pol. 20. století

Velikost 135x203 cm.

Pozn.: Poškozeno.

.
303878. Koberec - Írán, 1. pol. 20. století
Dražba ukončena:04.03.2020 20:23:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč