MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Velikost 315x173 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
303891. Koberec - Kavkaz, 1. pol. 20. století
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 500 Kč
44
2 400 Kč
6749
2 300 Kč
44
2 200 Kč
2032
2 100 Kč
457
2 000 Kč
limit (04.03.2020 14:04:31)
838
1 900 Kč
457
1 800 Kč
limit (04.03.2020 14:04:27)
838
1 700 Kč
457
1 600 Kč
limit (04.03.2020 14:04:24)
838
1 500 Kč
457
1 400 Kč
limit (04.03.2020 14:04:20)
838
1 300 Kč
457
1 200 Kč
limit (03.03.2020 8:43:59)
838
1 100 Kč
limit (03.03.2020 8:43:58)
766
700 Kč
limit (03.03.2020 8:10:17)
766
600 Kč
444
500 Kč
457