. - Koberec - Kavkaz, 1. pol. 20. století

Velikost 315x173 cm.

Pozn.: Poškozeno.

.
303891. Koberec - Kavkaz, 1. pol. 20. století
Dražba ukončena:04.03.2020 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč