. - Konvička, stříbro 800/1000, lotový punc (13lotů), čistá hmotnost 508,29g

Poškozeno.

.
33040. Konvička, stříbro 800/1000, lotový punc (13lotů), čistá hmotnost 508,29g
Dražba ukončena:12.06.2019 19:41:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč