1. Versuch einer Mathematik. 18x12 cm. Obsahuje 18 mědirytin matematických nákresů. Vydal Carl Ernst Bohn v Lipsku roku 1776. Celoplátěna vazba z 19. stol. 490 stran + nákresy.
2. Lehrbuch der höheren Arithmetik und Algebra. 21x14 cm. Vydal Kronberger a Hřivnáč v Praze 1843. Polokožená dobová vazba. 390 stran.
Pozn.: Mírně poškozeno.