.. - Konvolut 6 položek

Různé techniky, rozměry od 13x18 cm do 97x,36 cm. Některé signovány. Rámovány. Některé zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
153471. Konvolut 6 položek
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:24:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 09.01.2026 18:14:30 2902