. - Korbel s cínovým víčkem

Sklo, výška 27 cm. Datováno 1883.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
30140. Korbel s cínovým víčkem
Dražba ukončena:10.04.2019 18:08:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč