Pozn.: Přiloženo osvědčení puncovního úřadu a výdejová boleta puncovního úřadu.
Nejdelší strana: 98 cm
Hlavice stříbrná, celková délka: 98 cm. Délka čepele: 55 cm. Čepel počátek 19. stol. Pozn.: Mírně poškozeno.