Evropa 19. století - Kord v holi, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 493,45 g

Pozn.: Přiloženo osvědčení puncovního úřadu a výdejová boleta puncovního úřadu.

Nejdelší strana: 98 cm

Hlavice stříbrná, celková délka: 98 cm. Délka čepele: 55 cm. Čepel počátek 19. stol.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 19. století
111328. Kord v holi, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 493,45 g
Dražba ukončena:28.02.2024 20:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč