MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Růžový porcelán. Značeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
..
55532. Kovolut 52 předmětů z růžového porcelánu
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 300 Kč
285
4 200 Kč
8289
4 100 Kč
285
4 000 Kč
8289
3 900 Kč
285
3 800 Kč
8289
3 700 Kč
285
3 600 Kč
8289
3 500 Kč
285
3 400 Kč
8289
3 300 Kč
285
3 200 Kč
8289
3 100 Kč
285
3 000 Kč
8289
2 900 Kč
285
2 800 Kč
limit (03.03.2021 21:21:49)
1016
2 800 Kč
285
2 700 Kč
limit (03.03.2021 21:20:58)
1016
2 600 Kč
285
2 500 Kč
limit (03.03.2021 21:20:01)
1016
2 500 Kč
285
2 400 Kč
limit (03.03.2021 21:16:53)
1016
2 300 Kč
7510
2 200 Kč
limit (03.03.2021 21:10:17)
1016
2 200 Kč
7510
2 100 Kč
limit (03.03.2021 21:07:42)
1016
2 000 Kč
7510
1 900 Kč
limit (03.03.2021 21:05:00)
1016
1 800 Kč
5655
1 700 Kč
1016
1 600 Kč
5655
1 500 Kč
6644
1 400 Kč
5655
1 300 Kč
1016
1 200 Kč
7797
1 100 Kč
5529
1 000 Kč
5428
900 Kč
2533
800 Kč
5572
700 Kč
3737
600 Kč
7510
500 Kč
4469