.. - Kovolut 52  předmětů z růžového porcelánu

Růžový porcelán. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
55532. Kovolut 52 předmětů z růžového porcelánu
Dražba ukončena:03.03.2021 22:03:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč