.. - Kravatová jehlice se safírem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 1,74 g

Délka 7 cm.

..
113456. Kravatová jehlice se safírem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 1,74 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:35:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč