MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 7 cm.
> zpět na aukční výsledky
..
113456. Kravatová jehlice se safírem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 1,74 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 900 Kč
11927
2 800 Kč
limit (03.04.2024 22:32:36)
2980
2 800 Kč
11927
2 700 Kč
limit (03.04.2024 22:32:22)
2980
2 600 Kč
limit (03.04.2024 22:32:21)
11927
2 400 Kč
limit (03.04.2024 22:31:53)
2980
2 300 Kč
limit (03.04.2024 22:31:52)
801
2 100 Kč
limit (03.04.2024 22:30:11)
2980
2 000 Kč
8567
1 900 Kč
2980
1 800 Kč
11927
1 700 Kč
3398
1 600 Kč
5294
1 500 Kč
3398
1 400 Kč
11927
1 300 Kč
4521
1 200 Kč
1610
1 100 Kč
4521
1 000 Kč
5294