.. - Kristus nesoucí kříž

Olej na plátně, 69x57 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 88 cm

..
93068. Kristus nesoucí kříž
Dražba ukončena:26.04.2023 21:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč