Rusko 19. - 20. století - Kristus Pantokrator / Spasitel světa (Salvator Mundi)

Kombinovaná technika (tempera, oklad, dřevěná schránka) 22x17 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

Rusko 19. - 20. století
84897. Kristus Pantokrator / Spasitel světa (Salvator Mundi)
Dražba ukončena:09.10.2022 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč