. - Kroniky dvé o založení země české a prvních obyvatelích jejich, též o knížatech a králích českých i jejich činech

Kniha, 18x11 cm, 597 stran. Reedice knihy ze 16. století tj. Veleslavínovy edice kroniky Aenea Sylvia Piccolominiho a Martina Kuthena. Vydali dědicové Kramériovi r. 1818, Staré Město pražské. Na předsádce podpis Jana Erazima Wocela, slavného českého archiváře.

Pozn.: Poškozeno, poloplátěná odřená vazba, restaurovaný titulní list, na stránkách zahnědlé skvrnky. Konzultováno a posouzeno Bořkem Neškudlou, PhD.

.
16178. Kroniky dvé o založení země české a prvních obyvatelích jejich, též o knížatech a králích českých i jejich činech
Dražba ukončena:15.02.2018 18:48:32
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč