.. - Mapa Germania Antiqua

Detail položky

Detail položky

Mědirytina, 50x60 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 79 cm

vydraženo
..
133067. Mapa Germania Antiqua
Dražba ukončena:29.12.2024 21:35:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 000 Kč 29.12.2024 21:32:19 1028
1 900 Kč 29.12.2024 21:32:13 13821
1 800 Kč 29.12.2024 21:29:57 1028
1 700 Kč 29.12.2024 21:29:26 13821
1 600 Kč 29.12.2024 21:27:20 1028
1 500 Kč 29.12.2024 21:27:07 13821
1 400 Kč 29.12.2024 21:24:14 1028
1 300 Kč 29.12.2024 21:23:38 1011
1 200 Kč 29.12.2024 21:23:08 1028
1 100 Kč 29.12.2024 21:21:58 1011
1 000 Kč 29.12.2024 15:35:48 1028
900 Kč 28.12.2024 23:40:37 1011
800 Kč 23.12.2024 17:07:04 1028
700 Kč 22.12.2024 9:10:23 5410
600 Kč 22.12.2024 6:35:24 1028
500 Kč 21.12.2024 22:37:05 4469