MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mědirytiny, 20x15 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
15. století
12900. Milada, sestra knížete Boleslava II., získává Papeže ke vzniku Kláštera sv. Jiří a Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
300 Kč
vydraženo za:
1 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 300 Kč
limit (11.10.2017 16:30:43)
2739
1 200 Kč
766
1 100 Kč
limit (20.09.2017 19:50:38)
891
400 Kč
891
300 Kč
766