15. století - Milada, sestra knížete Boleslava II., získává Papeže ke vzniku Kláštera sv. Jiří a Pohled na Pražský hrad

Mědirytiny, 20x15 cm.

Pozn.: Poškozeno.

15. století
12900. Milada, sestra knížete Boleslava II., získává Papeže ke vzniku Kláštera sv. Jiří a Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:11.10.2017 19:31:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 300 Kč