19. století - Miska, stříbro 812,5/1000 (13lotů), hrubá hmotnost289,92 g

Stříbro,

Stříbro, výška 10 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

19. století
90430. Miska, stříbro 812,5/1000 (13lotů), hrubá hmotnost289,92 g
Dražba ukončena:01.03.2023 22:16:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč