. - Motýl, smalt a stříbro 800/1000, značeno platným puncem S-43 (lilie), hrubá hmotnost 22,23 g

Celková výška 5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
27783. Motýl, smalt a stříbro 800/1000, značeno platným puncem S-43 (lilie), hrubá hmotnost 22,23 g
Dražba ukončena:13.02.2019 19:57:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč