MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Celková výška 5 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
27783. Motýl, smalt a stříbro 800/1000, značeno platným puncem S-43 (lilie), hrubá hmotnost 22,23 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
6 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 000 Kč
limit (13.02.2019 19:52:28)
1372
5 500 Kč
limit (13.02.2019 19:52:27)
4996
3 100 Kč
limit (13.02.2019 19:49:22)
1372
3 000 Kč
4996
2 900 Kč
limit (13.02.2019 19:44:36)
1372
2 800 Kč
4996
2 700 Kč
limit (13.02.2019 19:40:27)
1372
2 600 Kč
4996
2 500 Kč
limit (13.02.2019 19:36:06)
1372
2 400 Kč
2357
2 300 Kč
limit (13.02.2019 19:35:50)
1372
2 200 Kč
2357
2 100 Kč
limit (13.02.2019 19:35:44)
1372
2 000 Kč
2357
1 900 Kč
limit (13.02.2019 19:16:56)
1372
1 800 Kč
1367
1 700 Kč
limit (13.02.2019 18:20:21)
1372
1 600 Kč
limit (12.02.2019 17:35:33)
235
1 500 Kč
1367
1 400 Kč
limit (12.02.2019 17:35:29)
235
1 300 Kč
1367
1 200 Kč
limit (11.02.2019 14:23:38)
235
1 100 Kč
3798
1 000 Kč
limit (24.01.2019 19:12:36)
235
900 Kč
4847
800 Kč
limit (23.01.2019 12:12:42)
235
700 Kč
2888
600 Kč
limit (16.01.2019 21:22:53)
235
500 Kč
831