Střední Evropa 19. stol. - Nejsvětější Trojice

Olej na plátně, 114x78 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 129 cm

Střední Evropa 19. stol.
104799. Nejsvětější Trojice
Dražba ukončena:12.11.2023 20:39:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč