.. - Nádoba na led

Sklo a kovová montáž, výška 16 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
55427. Nádoba na led
Dražba ukončena:03.03.2021 19:32:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč