..

55427. Nádoba na led

popis: Sklo a kovová montáž, výška 16 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 35 dnů, 10 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč