.. - Náušnice s topazy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 2,38 g

..
107749. Náušnice s topazy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 2,38 g
Dražba ukončena:17.12.2023 21:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč