MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
..
107749. Náušnice s topazy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 2,38 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
4 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 700 Kč
5972
4 600 Kč
limit (17.12.2023 21:20:27)
766
4 600 Kč
5972
4 500 Kč
limit (17.12.2023 21:20:12)
766
4 400 Kč
5972
4 300 Kč
limit (17.12.2023 21:12:59)
766
4 200 Kč
limit (17.12.2023 21:12:32)
5972
4 200 Kč
limit (17.12.2023 21:12:33)
766
3 600 Kč
limit (17.12.2023 20:53:59)
5972
3 500 Kč
limit (17.12.2023 20:53:58)
766
2 100 Kč
limit (15.12.2023 18:21:02)
766
2 000 Kč
limit (15.12.2023 18:21:01)
13381
1 200 Kč
limit (08.12.2023 11:30:13)
13381
1 100 Kč
3798
1 000 Kč
5807