MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
.
51455. Prsten s přírodním leukosafírem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - čejka, hrubá hmotnost 1,55 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
2 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 900 Kč
limit (21.10.2020 21:34:01)
7553
2 900 Kč
3944
2 800 Kč
limit (21.10.2020 21:31:44)
7553
2 700 Kč
3944
2 600 Kč
6471
2 500 Kč
2475
2 400 Kč
3798
2 300 Kč
3944
2 200 Kč
2475
2 100 Kč
3944
2 000 Kč
3798
1 900 Kč
3944
1 800 Kč
255
1 700 Kč
6471
1 600 Kč
627
1 500 Kč
5661