. - Prsten s přírodním leukosafírem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - čejka, hrubá hmotnost 1,55 g

pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

.
51455. Prsten s přírodním leukosafírem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - čejka, hrubá hmotnost 1,55 g
Dražba ukončena:21.10.2020 21:39:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč