.

51455. Prsten s přírodním leukosafírem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - čejka, hrubá hmotnost 1,55 g

popis: pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:39:02

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč