.. - Prsten s diamanty a safírem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 5,67 g

Diamanty o celkové hmotnosti 0,36 ct, barva VS1 - VS2, H - I, safír o celkové hmotnosti cca 0,75 ct. Velikost prstenu 56,5.

..
102985. Prsten s diamanty a safírem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 5,67 g
Dražba ukončena:04.10.2023 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč