. - Prsten s routami, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 3,4 g

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
25731. Prsten s routami, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 3,4 g
Dražba ukončena:12.12.2018 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč