MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
25731. Prsten s routami, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 3,4 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 500 Kč
3999
2 400 Kč
1064
2 300 Kč
3999
2 200 Kč
1064
2 100 Kč
3999
2 000 Kč
limit (09.12.2018 18:06:19)
121
2 000 Kč
3999
1 900 Kč
limit (08.12.2018 16:38:05)
121
1 800 Kč
1252
1 700 Kč
limit (08.12.2018 16:38:00)
121
1 600 Kč
1252
1 500 Kč
limit (06.12.2018 17:53:52)
121
1 400 Kč
1252
1 300 Kč
limit (06.12.2018 17:53:46)
121
1 200 Kč
1252
1 100 Kč
limit (05.12.2018 20:51:41)
121
1 000 Kč
2325
900 Kč
limit (05.12.2018 19:20:57)
121
800 Kč
1252
700 Kč
2325
600 Kč
2117
500 Kč
4451