.. - Prsten s turmalínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58 "labuť", hrubá hmotnost 4,85g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Velikost prstenu 52,5. V turmalínu se nachází inkluze.

V krabičce.

..
102881. Prsten s turmalínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58 "labuť", hrubá hmotnost 4,85g
Dražba ukončena:04.10.2023 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč