.

51414. Prsten s přírodním ametystem, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 4,54 g

zbývá:

konec dražby: 21.10.2020 20:43:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

900 Kč 12.10.2020 10:20:08 2547
800 Kč 04.10.2020 20:12:12 5943