.

51400. Prsten s diamanty, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,81 g

popis: Zdobem dvěma diamantovými rosetami a dvěma brilianty starého brusu cca 0,15 ct.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč