. - Prsten se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,50 g

pozn.: Poškozen.

.
51410. Prsten se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,50 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:39:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 400 Kč