.

51410. Prsten se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,50 g

popis: pozn.: Poškozen.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:39:00

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč