..

51434. Prsten, zlato 585/1000 se safíry a syntetickým rubínem, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - čejka, hrubá hmotnost 2,00 g

popis: pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:07:41

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč