.. - Prsten, zlato 585/1000 se safíry a syntetickým rubínem, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - čejka, hrubá hmotnost 2,00 g

pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

..
51434. Prsten, zlato 585/1000 se safíry a syntetickým rubínem, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - čejka, hrubá hmotnost 2,00 g
Dražba ukončena:21.10.2020 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč