MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
51434. Prsten, zlato 585/1000 se safíry a syntetickým rubínem, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - čejka, hrubá hmotnost 2,00 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 200 Kč
6841
2 100 Kč
5028
2 000 Kč
3944
1 900 Kč
6841
1 800 Kč
3798
1 700 Kč
5028
1 600 Kč
3798
1 500 Kč
6471
1 400 Kč
3798
1 300 Kč
6471
1 200 Kč
5661
1 100 Kč
1749
1 000 Kč
3900