MENU
Vstup do aukce
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
65680. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lvíček, hrubá hmotnost 3,30 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 100 Kč
5233
2 000 Kč
limit (06.10.2021 16:12:38)
976
2 000 Kč
5233
1 900 Kč
limit (06.10.2021 16:12:28)
976
1 800 Kč
5233
1 700 Kč
limit (04.10.2021 8:37:31)
976
1 600 Kč
8289
1 500 Kč
3798
1 400 Kč
8289
1 300 Kč
976
1 200 Kč
8289
1 100 Kč
5661
1 000 Kč
5807