MENU
Vstup do aukce
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
65691. Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 2,35 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 700 Kč
4521
1 600 Kč
266
1 500 Kč
limit (25.09.2021 14:14:17)
4521
1 400 Kč
266
1 300 Kč
limit (25.09.2021 14:14:15)
4521
1 200 Kč
266
1 100 Kč
limit (25.09.2021 13:49:01)
4521
1 000 Kč
266