MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 20 cm. Neznačeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
27693. Revolver Lefacheux
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 100 Kč
limit (13.02.2019 18:09:31)
627
3 000 Kč
4989
2 900 Kč
limit (13.02.2019 18:09:20)
627
2 800 Kč
4989
2 700 Kč
limit (13.02.2019 18:08:53)
627
2 600 Kč
4989
2 500 Kč
limit (13.02.2019 18:06:11)
627
2 000 Kč
limit (13.02.2019 18:04:23)
627
1 900 Kč
limit (13.02.2019 18:04:22)
3073
1 600 Kč
limit (13.02.2019 17:06:01)
3073
1 500 Kč
limit (13.02.2019 17:06:00)
1390
1 300 Kč
limit (13.02.2019 13:45:37)
1390
1 200 Kč
2609
1 100 Kč
1390
1 000 Kč
4980
900 Kč
3932
800 Kč
2325
700 Kč
627
600 Kč
3932
500 Kč
831