MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 17 cm. Neznačeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
27699. Revolver Lefacheux se sklopnou spouští
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 800 Kč
limit (13.02.2019 18:16:25)
627
2 700 Kč
5016
2 600 Kč
limit (13.02.2019 18:09:47)
627
2 500 Kč
limit (13.02.2019 18:09:46)
5016
1 400 Kč
limit (13.02.2019 17:41:37)
5016
1 300 Kč
5013
1 200 Kč
limit (13.02.2019 16:13:21)
5016
1 100 Kč
2609
1 000 Kč
1592
900 Kč
3932
800 Kč
2325
700 Kč
627
600 Kč
831
500 Kč
352