. - Rybářské bárky

Olej na kartonu, 20x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

.
19555. Rybářské bárky
Dražba ukončena:25.04.2018 18:39:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 900 Kč