.. - Sada 6 lžiček, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 66,80 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Nejdelší strana: 19 cm

V původní kazetě.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
113991. Sada 6 lžiček, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 66,80 g
Dražba ukončena:07.04.2024 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč