.. - Sada 6 lžiček, obecný kov

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Nejdelší strana: 16 cm

V původní kazetě.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
114022. Sada 6 lžiček, obecný kov
Dražba ukončena:07.04.2024 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (07.04.2024 18:42:20) 14918