Vladi Skrivan - Setkání

Olej na plátně, 120x80 cm. Signováno vpravo dole V.Skřivan. 2025. Rámováno.

Nejdelší strana: 122 cm

"Setkání" je obrazem zachycujícím kouzlo okamžiku, kdy se cesty protnou a energie se propojí. Dynamické tahy špachtlí vytvářejí strukturu plnou pohybu, která evokuje emoce spojené s nečekanými i osudovými setkáními. Každá vrstva barvy vypráví příběh spojení, harmonie a hlubokého porozumění.

o autorovi: 1968
Vladi Skrivan (Vladimíra Skřivánková) je současná výtvarná umělkyně, jejíž tvorba je výrazně inspirována atmosférou a estetickou krásou Itálie – země, která se odráží v její práci prostřednictvím intenzivních barev, světla a silných emocí. V jejích dílech se propojuje vášeň pro detail, radost z objevování nových míst a snaha zachytit prchavé okamžiky, jež v divákovi zanechávají hluboký dojem.

Používá techniky malby olejem, akrylem, akvarelem i smíšenými médii.

Její umělecký styl přirozeně kombinuje moderní malířské postupy s respektem k tradici. Každé dílo tak představuje jedinečný estetický zážitek – ať už jde o realisticky zpracované motivy, nebo o abstraktní kompozice vystavěné na harmonii barev a tvarů. Vždy je v nich přítomen příběh, který dokáže obohatit a oživit jakýkoli interiér.

Je oficiálně zastoupena mezinárodní online galerií Saatchi Art, díky čemuž jsou její obrazy prezentovány širokému světovému publiku a dostupné ke koupi jako originální díla. Již během prvního měsíce spolupráce našel jeden z jejích obrazů svého sběratele ve Spojených státech.

Nejvyšší dosažená cena prodaného díla: 170 000 Kč.

Více informací a aktuální tvorba na oficiálních stránkách: https://www.vladiskrivan.com/

velký formát
152532. Setkání
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 22.01.2026 18:27:24 8982
3 000 Kč 28.12.2025 9:21:44 18221