. - Smlouva Anglie 19.stol. - velký formát

Ručně psaná, 58x71 cm. 7 dole sešitých listů. 6 pečetí.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
44597. Smlouva Anglie 19.stol. - velký formát
Dražba ukončena:14.05.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč