. - Soubor 10 map 1.třetina 20.stol.

1. mapa Česko-Slovenské republiky z roku 1938, již po odstoupení Sudet
2. mapa Bratislavy a Petržalky z doby Slovenského štátu
3. Pharusův plán Velkého Brna
4. mapa Slovenska s Podkarpatskou Rusí, podlepená plátnem
5. politický okres Kutnohorský a Ledečský před 1.světovou válkou
6. vojenská speciálka okresu Kutná hora a generální mapy okresních hejtmanství Benešovského, Karlínského a generální mapa okolí Pražského

Rozměry od 48x98 cm do 25x32 cm. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
44490. Soubor 10 map 1.třetina 20.stol.
Dražba ukončena:13.05.2020 21:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč