. - Soubor 12- ti aktů

Kresby, 40x28 cm, nesignovány, volné listy, datováno 1. pol. 40. let

.
13003. Soubor 12- ti aktů
Dražba ukončena:11.10.2017 21:17:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč