. - Soubor 4 knih z Německa, 30. a 40. léta 20. století

1. Reinhard Heidrich: Ein Leben der Tat, 21x14 cm. Brot. 70 Strand plus rozsáhlá fotografická příloha. Mírně poškozeno.

2. Das ist Konrad Henlein - 200 fotografií ze života sudetoněmeckého sjednotitele. 21x24 cm. Vydáno nakladatelstvím K.H. Frank, Karlovy Vary, Lipsko. Celoplátěná vazba. Mírně poškozeno.

3. Deutschland vermacht. Werden, Kampf und Sieg der NSDAP. Velké množství fotografií. 150 stran, 31x24 cm. Celoplátěná vazba. mírně poškozeno.

4. Adolf Hitler - Bilder aus dem Leben des Führers. Vydáno v Hamburg. Velké množství fotografií. Tvrdá vazba. 133 stran.
UPOZORNĚNÍ: KNIHY JSOU URČENY VÝHRADNĚ KE STUDIJNÍM ÚČELŮM!

.
18931. Soubor 4 knih z Německa, 30. a 40. léta 20. století
Dražba ukončena:16.05.2018 18:31:44
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč