autor neznámý - Známé osobnosti německého císařství

5 mědirytin, 25x16 cm. Rám,pasparta,sklo.

Pozn.: 18.století. Rámy mírně poškozeny.

autor neznámý
43111. Známé osobnosti německého císařství
Dražba ukončena:16.04.2020 20:06:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč