Jacob Bornfriend - Nad jídlem

Monotyp, 50x34 cm. Signováno vpravo dole J.Bornfriend. Rám,pasparta,sklo. Rám mírně poškozen.

Jacob Bornfriend
42888. Nad jídlem
Dražba ukončena:15.04.2020 19:38:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč