F.Drtikol, F.Kupka, Matrix, A.Mucha, H.Hegerová, F.Kafka, Český barok, F.Kobliha, P.Brandl, J.Čapek, L.Kuba, J.Kutálek, C.Bouda, Strážnice a další. - Soubor 44 plakátů 2.pol. 20.stol.

Plakáty z výstav, filmy, mapy a jiné, od 91x64 cm do 53x51 cm. Volné listy.

Pozn.: Některé v krajích poškozeny.

F.Drtikol, F.Kupka, Matrix, A.Mucha, H.Hegerová, F.Kafka, Český barok, F.Kobliha, P.Brandl, J.Čapek, L.Kuba, J.Kutálek, C.Bouda, Strážnice a další.
44483. Soubor 44 plakátů 2.pol. 20.stol.
Dražba ukončena:13.05.2020 21:24:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč