.

46885. Soubor ilustrací k dětskému leporelu Smíšek

popis: 12 kreseb, 24x31 cm. Nesignovány. Přiloženy listy s textem ke knize Smíšek a strojopisné stránky se třemi pohádkami. Volné listy.

Pozn.: Některé kresby poškozeny.

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen