6 listů - Soubor obrázků - Alpské vrcholy

Litografie, rozměry od 37x47 cm do 23x33,5 cm, mírně poškozeno.

6 listů
7496. Soubor obrázků - Alpské vrcholy
Dražba ukončena:15.02.2017 19:35:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:200 Kč

200 Kč 15.02.2017 18:21:02 1252
100 Kč 15.02.2017 10:27:53 1277