MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
27901. Souprava náušnice a brož s perlami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 36 (čejka), hrubá hmotnost 8,12 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 500 Kč
4706
4 400 Kč
limit (13.02.2019 19:30:06)
194
4 300 Kč
4706
4 200 Kč
limit (13.02.2019 19:28:43)
194
4 100 Kč
limit (13.02.2019 19:28:42)
4706
3 300 Kč
limit (12.02.2019 20:38:58)
4706
3 200 Kč
4828
3 100 Kč
limit (11.02.2019 18:32:16)
4706
3 000 Kč
limit (11.02.2019 18:32:15)
2673
2 100 Kč
limit (07.02.2019 13:39:31)
2673
2 000 Kč
limit (07.02.2019 13:39:30)
4103
900 Kč
limit (01.02.2019 15:58:02)
4103
800 Kč
3798
700 Kč
4828
600 Kč
4156
500 Kč
831