. - Souprava náušnice a brož s perlami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 36 (čejka), hrubá hmotnost 8,12 g

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
27901. Souprava náušnice a brož s perlami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 36 (čejka), hrubá hmotnost 8,12 g
Dražba ukončena:13.02.2019 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč