.. - Stříbrný nástavec, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-35, hrubá hmotnost 517,82 g

Stříbro, výška 24 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
83062. Stříbrný nástavec, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-35, hrubá hmotnost 517,82 g
Dražba ukončena:14.09.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč