MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Stříbro, výška 24 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
doporučujeme
..
83062. Stříbrný nástavec, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-35, hrubá hmotnost 517,82 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 200 Kč
703
3 100 Kč
4966
3 000 Kč
7553
2 900 Kč
limit (04.09.2022 20:20:55)
1610
2 800 Kč
limit (02.09.2022 21:10:48)
1610
2 700 Kč
limit (02.09.2022 21:10:42)
7553
2 600 Kč
limit (02.09.2022 21:10:41)
1610
2 400 Kč
limit (02.09.2022 21:10:37)
7553
2 300 Kč
limit (02.09.2022 21:10:36)
1610
2 100 Kč
limit (02.09.2022 21:10:29)
7553
2 000 Kč
limit (02.09.2022 21:10:28)
1610
1 800 Kč
limit (02.09.2022 21:10:22)
7553
1 700 Kč
limit (02.09.2022 21:10:21)
1610
1 500 Kč
limit (01.09.2022 21:27:26)
7553
1 400 Kč
1391
1 300 Kč
707
1 200 Kč
627
1 100 Kč
5572
1 000 Kč
1610