Olej na plátně, 62x50 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Rentoilováno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.
Nejdelší strana: 76 cm